Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Jak utrzymać porządek w kablach?

Organizacja kabli nie musi być koszmarem. W sklepach remontowo-budowlanych znaleźć można bowiem praktyczne rozwiązania TOPEX zdecydowanie ułatwiające to zadanie.

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez komputera, telewizora czy zestawu kina domowego. Te i inne sprzęty elektroniczne Sprawiają, że nasze codzienne życie, praca, wypoczynek są łatwiejsze i bardziej przyjemne. Już dawno przestały też być luksusem. Jednak im więcej elektroniki posiadamy tym większa ilość poplątanych kabli. Na szczęście są już sposoby by poradzić sobie z problemem kłopotliwych kabli zalegających za szafką oraz biurkiem.

Organizacja kabli nie musi być koszmarem. W sklepach remontowo-budowlanych znaleźć można bowiem praktyczne rozwiązania TOPEX zdecydowanie ułatwiające to zadanie. Osłony do przewodów, orgnizery czy specjalne klipsy do kabli nie tylko porządkują zalegające za meblami przewody, ale również zwiększają nasze bezpieczeństwo.

Kable często narażone są na uszkodzenia mechaniczne. Chcąc im zapobiec najlepiej umieścić przewody w specjalnej osłonie do przewodów TOPEX. To proste i elastyczne rozwiązanie umożliwia spięcie kilku przewodów w jedną wiązkę, zwiększając tym samym estetykę biura czy domu. Co ważne osłona TOPEX pełni funkcję ochronną. Wykonana z wysokiej jakości poliuretanu, zapobiega dostawaniu się kurzu do wiązki i chroni kable przed przecinaniem czy innymi uszkodzeniami.

Kolejnym przydatnym zakupem będzie organizer przewodów. Dzięki wykorzystaniu tego sprytnego pomocnika wszystkie kable przy naszym komputerze czy telewizorze będą zawsze na swoim miejscu. Najważniejszą cechą organizera jest jego innowacyjna konstrukcja, która pozwala na łatwy montaż i demontaż kilku kabli jednocześnie. Co więcej, organizer przewodów TOPEX wykonano z materiału o wysokiej trwałości, co gwarantuje jego wyjątkową długowieczność. Organizer możemy przytwierdzić do niemal każdej powierzchni za pomocą mocnej taśmy klejącej.

Jeśli mamy do czynienia z kablem, który zawsze pozostaje w jednym miejscu jak np. kabel zasilający do monitora, możemy użyć specjalnego klipsa do przewodów. Przytwierdzony mocno do podłoża, umożliwia on umiejscowienie kabla w dokładnie takiej pozycji jakiej oczekujemy. Klipsy do kabli TOPEX wykonano z bardzo trwałej gumy termoplastycznej, która charakteryzuje się wysoką trwałością i nienaganną estetyką.